Novinky

Spare Air jako záchranný kruh

6. 5. 2014

SPARE AIR + maska AQUALUNG FAVOLA  zdarma jako dárek

Současné moderní vybavení je v dnešní době relativně levné a dostupné. Navíc je velmi spolehlivé. Nicméně je tu možnost, že se pokazí, což se normálně stane kdekoliv a kdykoliv. Je pravda, že většina potápěčů má záložní druhé systémy, které problém vyřeší, ale pokud se vyskytne větší problém a láhev se například vyprázdní ve velmi krátkém okamžiku, jste odkázáni na pomoc druhých.

V tuto chvíli oceníte Spare Air. Systém vyvinutý právě pro tyto případy, kdy opravdu člověk bojuje doslova o holý život a přitom by stačilo pár nádechů navíc. Bohužel je takových případů nepočítaně.

Rádi bychom udělali potápění o něco bezpečnější, a proto Vám představujeme SPARE AIR.

Co je to Spare Air?

Jednoduchý design, prověřené technologie, které jsou součástí klasických automatik. Navíc první stupeň je stále zapnutý, bez nutnosti otevření jakéhokoliv ventilu. Součástí je jednoduchý ukazatel tlaku, sprcha, plnící ventil, náustek a tlaková hliníková láhev na 207 bar. Láhev je vyrobena jako klasická standardní láhev se stejnými bezpečnostními vlastnostmi.

Použití

Spare Air má mnoho využití, ale použití je vždy stejně jednoduché. Při potápění si jej lehce připevníte k žaketu a v případě nouze pouze vytáhnete z pouzdra a dýcháte. Ideální je taky pro šnorchlování a díky němu si můžete užívat krás podvodního světa o mnoho déle bez nutnosti potápěčského kurzu. Existuje také varianta Spare Air Extreme, který je uzpůsoben pro kajakáře na divokou vodu nebo surf. Extreme má navíc neoprenovou vestu, kde máte zásobu vzduchu v dosahu vaší hlavy bez nutnosti použití rukou. Hojně se využívají v jachtingu jako bezpečnostní prvek. Různé typy a varianty jsou součástí záchranných jednotek po celém světě, což mluví za vše.

„Vzduch nad zlato.“

Momentálně ke každému Spare Air dostanete masku Aqualung Favola v hodnotě 1000Kč jako dárek.

 

 

 

Archiv novinek   →