Suché obleky a příslušenství Příslušenství k suchým oblekům

Systém vyměnitelných manžet KUBI

Systém vyměnitelných manžet KUBI

Systém vyměnitelných manžet KUBI

Nový systém vyměnitelných manžet KUBI Nový systém KUBI pro rychlou a jednoduchou výměnu manžet na suchém obleku. Do obleku se vlepují kruhy, které doporučujeme nechat na odborném servisu. Systém je určen pouze pro rychlou výměnu poškozených manžet na místě během chvilky. K tomuto systém jsou…

6 290 Kč

Při objednání získáváte DOPRAVU ZDARMA!

Popis produktu Systém vyměnitelných manžet KUBI

Nový systém vyměnitelných manžet KUBI

  • Nový systém KUBI pro rychlou a jednoduchou výměnu manžet na suchém obleku.
  • Do obleku se vlepují kruhy, které doporučujeme nechat na odborném servisu.
  • Systém je určen pouze pro rychlou výměnu poškozených manžet na místě během chvilky.
  • K tomuto systém jsou přizpůsobeny i KUBI rukavice-popis níže.

Popis rukavic

  • Lehké a velmi pevné těsnící kruhy, které tvoří přechod mezi rukavicí a oblekem. Umožňují vodotěsné spojení suché rukavice a suchého potápěčského obleku. Suché potápěčské rukavice slouží k udržení tepelného komfortu při potápění a k lepšímu citu v prstech a dlaních při manipulaci s předměty pod vodou. Ideální jsou pro použití na foto a videotechniku, na práci s lanem a pod. V porovnání s neoprenovými mají cca 10x menší tloušťku při dostatečné pevnosti. Konstrukce umožňuje nasazení na libovolnou manžetu (neopren, latex, guma) a osazení jakékoliv rukavice z hlediska materiálu (plast, guma a pod.) a tloušťky (do 1,5 mm).

Detailní popis:

  • Patentovaný systém těsnících kruhů, umožňují připojení suchých rukavic na suchý potápěčský oblek. Systém je možné osadit rukavicemi libovolného typu, materiálu a tloušťky. Systém byl vyvíjený a testovaný víc jako 2 roky. V současnosti je už k dispozici řešení, které splňuje nejvyšší nároky na extrémní zatížení. Má vyladěné prvky pro všechny možné rizika, které se mohou vyskytnout při potápění v mimořádně náročných terénech, jako jsou jeskyně nebo vraky. Proto pro použití v běžném rekreačním potápění se v podstatě ani nedají využít všechny jeho vlastnosti.

Dostupné pouze ve velikostech 80 a 90 mm stejně pro latexové nebo silikonové manžety.

Komplet obsahuje:

  • 2x kruhy rukávové - pro vlepení do rukávu.
  • 2x vnitřní kruhy - na manžetu.
  • 6x o-kroužky.