Servis a opravy | Potápěčské potřeby, potápěčské vybavení, vodácké potřeby, vybavení

Košík je prázdný Menu

Servis a opravy

Servis a opravy

 • Nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis všech typů a značek obleků pro vodní sporty i obleků pro profesionální a pracovní potápění.
 • Servis probíhá v prostorách naší dílny ve Zlíně.
 • Ceny oprav řešíme s každým zákazníkem individuálně (cena musí být vždy odsouhlasena předem).
 • V případě, že zákazník nevyzvedne opravené zboží do 3 měsíců od dokončení opravy, vyhrazujeme si servis účtovat skladné, a to vy výši 30 Kč/den/ kus.
 • Po dohodě lze sjednat expresní termín s příplatkem (pokud to dovolí technologie opravy).

Informace k opravám suchých obleků:

 1. Pokud to umožňuje stav obleku, nabízíme za 490 Kč „vstupní“ tlakovou zkoušku. Tím můžeme předem odhalit další netěsnosti na obleku. Často se stává, že si například zákazník nechá vyměnit krční manžetu, ale následně se zjistí, že tečou i boty nebo zip atd. …otázkou pak je, zda investovat do obleku, který je celkově ve špatné kondici.

 2. Do servisu přebíráme pouze čisté obleky. Pokud je oblek znečištěn, účtujeme zákazníkovi poplatek za vyčištění 200 Kč. Jedná se o takové očištění obleku, které umožňuje provést opravu.

 3. Po provedení opravy se vždy dělá kontrolní tlaková zkouška, která je v ceně opravy. Pokud jsou zjištěny další netěsnosti, je zákazník kontaktován k souhlasu s provedením dalších oprav na obleku.

 4. Všechny ceny za dílčí opravy jsou předem konzultovány a odsouhlasovány se zákazníkem.

 5. Po odsouhlasení ceny si servis AGAMA vyhrazuje právo účtovat v případě potřeby částku za více práce max. do výše 10 % z odsouhlasené ceny a to zejména v případech, že po odstranění vodotěsných pásek, zipu, manžet, bot apod. je na obleku další vrstva z předchozího lepení, která nebyla předem vidět nebo byl oblek neodborně dolepován (zevnitř nebo zvenku) a je třeba jej čistit před lepením nových komponentů.

 6. Po provedení všech oprav vydá servis na oblek štítek o provedení tlakové zkoušky, případně štítek, že tlakovou zkoušku nelze provést (pokud zákazník odmítne některé opravy).

 7. Upozorňujeme, že suché potápěčské obleky z komprimovaného (kreš) neoprenu v tloušťce menší jak 5mm v naší firmě neopravujeme. Na takové obleky pouze vsazujeme (měníme) latexové manžety (ne neoprenové).

Chcete získávat aktuální nabídky z našeho obchodu?

Kurzy v Agamě
15. 03. 2018

Freediving nebo potápění? S námi můžete klidně oboje. Aktuálně nabízíme kurzy: Freediving kurz FII Level 1 pool Kurz se koná od 24. - 25. 8 Časové rozložení kurzu: teorie/slideshow, video…

Číst více
Buddy Watcher
09. 08. 2017

Ohlídejte si svou skupinu! Zůstaňte v kontaktu se svým buddym! Představujeme Vám jedinečnou novinku roku 2017. Už nemusíte používat magnetický shaker, kladiva o láhev nebo bez výsledku mávat na…

Číst více
Revize lahví včetně pískování
01. 08. 2017

Provádíme revize tlakových lahví včetně pískování. Platnost tlakové zkoušky u potápěčských tlakových lahví plněných vzduchem je 5 let. Na tlakové lahve plněné vzduchem, se dle EN razí rok a měsíc…

Číst více
Oslava 26. založení
24. 07. 2017

26. výročí založení Agamy! Jen díky Vám, skvělým zákazníkům, jsme tady 1.8.2017 už 26 let a proto Vám všem velice děkujeme. Těšíme se na další spolupráci s Vámi... Tým AGAMA

Číst více